X yeni yapay zeka takviyeli sohbet botu Grok’u tanıttı

X yeni yapay zeka takviyeli sohbet botu Grok’u tanıttı

Grok, şu an için yalnızca X Premium+ abonelerine özel bir hizmet olarak sunuluyor. Şirket, ilerleyen vakitlerde ise Grok’u tüm kullanıcıları için erişilebilir kılma planları yapabilir. Yapay zekâ aracının kullanılmaya başlamasıyla birlikte, kimi kullanıcılar Grok’un sunduğu zekice karşılıkların sonları zorladığını ve beklentilerin ötesine geçtiğini lisana getiriyor.

X yeni yapay zeka dayanaklı sohbet botu Grok’u tanıttı

Bu yeni yapay zeka botu, X’in kullanıcı tecrübesini geliştirmeyi ve kullanıcılarına daha etkileşimli bir irtibat sunmayı amaçlıyor. Grok’un öne çıkan özelliği, Premium+ abonelerine özel olarak pek çok lisan dayanağı ile gelmesi ve farklı hususlarda alternatifi bol yanıt havuzu sunuyor olması diyebiliriz.

X, yapay zekâ teknolojisinin süratle evrimleştiği bir periyotta, Grok’un kullanıcılar ortasında büyük ilgi uyandırmasını bekliyor. ChatGPT üzere emsal platformlarla rekabet etme potansiyeli taşıyan Grok’un, vakit içinde nasıl bir gelişme göstereceği ve kullanıcı taleplerine ne ölçüde karşılık verebileceği merak konusu olmaya devam ediyor.