vivo, UEFA EURO 2024TM Resmi Ortağı oldu

vivo, UEFA EURO 2024TM Resmi Ortağı oldu

Tüketici taleplerini odağına alarak profesyonel seviyede fotoğrafçılığı herkes için kolay ve erişilebilir hale getiren ve kullanıcılara aksiyon dolu her anı yakalama imkanı tanıyan teknolojiler ve amiral gemisi akıllı telefonlar sunmayı hedefleyen vivo, UEFA EURO 2024TM resmi akıllı telefonu olarak en yeni akıllı telefon teknolojilerini dünya futbol sahnesinde sergileyecek.  

Takım çalışmasının ve ortak bir maksat peşinde koşmanın özünü örnekleyen güçlü bir geçmişe sahip olan futbol, dünya çapında en çok takip edilen spor olarak yerini muhafazaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen spor etkinliklerinden biri olan UEFA Avrupa Şampiyonası, dünya çapında beş milyarın üzerinde taraftar tarafından keyifle takip ediliyor. vivo, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarının ilgisini çekmek ve turnuvanın heyecanını paylaşmak için UEFA ile yakın işbirliği içinde çalışacak. İş birliği kapsamında vivo, UEFA EURO 2024 TM çalışanını vivo amiral gemisi akıllı telefonlarla destekleyerek aktifliğin başarısına katkıda bulunacak.

vivo, UEFA EURO 2024TM Resmi Ortağı oldu

Taraftarlar, vivo’nun takviyesiyle gerçekleştirilecek etkinlikler aracılığıyla özel bir şampiyona tecrübesi yaşayacak.  Her maç öncesinde dünyanın önde gelen birtakım DJ’lerinin performansları ile taraftarların coşkusu daha da artacak, her maçın akabinde vivo UEFA iş birliği ile turnuvanın en yeterli oyuncularını kutlamak üzere “Maçın Oyuncusu” merasimi gerçekleştirecek.

2021 yılında vivo, UEFA EURO 2020TM’nin resmi ortağı olarak taraftarları maçlardaki tezahüratları ve sevinçli anları yakalayıp paylaşmaya teşvik eden bir toplumsal medya kampanyası başlattı. Turnuvanın açılış ve kapanış merasimlerinde taraftarların hazırladığı içeriklere yer verildi. vivo ayrıyeten Avrupa Şampiyonası’nın 60. yıl dönümü nedeniyle UEFA’ya ikram edilen turnuva tarihindeki ünlü anların unutulmaz fotoğraflarını geri yüklemek için tescilli yapay zekâ teknolojisini kullandı. Marka kimi futbol taraftarları tarafından düzenlenen bir toplumsal medya teşebbüsüne cevap olarak şanslı bir taraftarın şampiyonluk finaline yaptığı hayal seyahatine de sponsor oldu.