Vivo TWS 3e’nin özellikleri netleşti

Vivo TWS 3e’nin özellikleri netleşti

Vivo, global pazar için yepisyeni bir kablosuz kulaklık modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Firmanın bu yeni eseri Vivo TWS 3e, Endonezya’daki bir sertifikasyon platformunda tespit edildi. Bu gelişme, şirketin yakın vakitte iki yeni kulaklık modelini global pazara sunmayı planladığını gösteriyor. Vivo TWS 3e, CAR W30 model numarasıyla sertifikasyonda yer aldı. Bu model numarası, daha evvel CAR W29 model numarası ile sertifikada görülen TWS Air 2 ile benzerlik gösteriyor.

Vivo TWS 3e, isminden da anlaşılacağı üzere TWS 2e modelinin direkt halefi olacak üzere görünüyor. TWS 2e modeli bir yıldan fazla bir müddet evvel duyurulmuştu ve Vivo, yeni kuşak modeli nihayet piyasaya sürmeye hazır üzere görünüyor.

Vivo TWS 3e’nin özellikleri netleşti

Vivo TWS 2e, 12.2mm bas şoförler, DeepX 2.0 Stereo Ses efektleri, Google Süratli Eşleştirme ve Bluetooth 5.2 özellikleriyle piyasaya sürülmüştü. Ayrıyeten özel düşük gecikme periyodik oyun modu, 30 saate kadar pil ömrü ve IP54 su ve toz muhafaza derecesi üzere özelliklere sahipti. Bu nedenle, TWS 3e’nin bu özelliklerde iyileştirmeler sunması yahut daha rekabetçi özelliklerle gelmesi bekleniyor.

Vivo TWS 3e‘nin piyasaya sürülmesi, kulaklık teknolojisi alanında kıymetli bir gelişme olarak kabul edilebilir. Vivo’nun kablosuz kulaklık segmentindeki varlığını güçlendirmesi ve kullanıcı tecrübesini daha da güzelleştirmesi bekleniyor. Bu yeni modelin, evvelki modelin muvaffakiyetini sürdürebilmesi ve hatta aşabilmesi için gelişmiş özellikler ve yeniliklerle donatılması mümkün. TWS 3e’nin ne vakit ve hangi fiyatla piyasaya sürüleceği şimdi belgisiz olsa da, bu kulaklığın dalda büyük bir ilgi çekmesi bekleniyor.