Vivo S18 serisinin renk seçenekleri sızdırıldı

Vivo S18 serisinin renk seçenekleri sızdırıldı

Vivo’nun S18 serisi akıllı telefonlarını Çin’de yakında piyasaya süreceği konuşuluyor. Lakin resmi bir duyurudan evvel, aygıtların renk seçeneklerini ortaya koyan yeni bir bilgi sızdı. Bu bilgiye göz atalım.

Vivo S18 serisi akıllı telefonların renk seçenekleri hakkındaki bu yeni bilgi, ünlü duyumcu Digital Chat Station tarafından Weibo üzerinden paylaşıldı. Bu haftanın başlarında, aygıtın Çin sertifikasyon otoritesi 3C’de göründüğünü bildirmiştik. Artık ise, sızıntılar Vivo S18e, S18 ve S18 Pro modellerinin siyah, yeşil ve çok renkli tonlarda piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Vivo daha evvel değişik renklerin bir ortada bulunduğu, gökkuşağı üzere bir dizayna sahip art panellere sahip aygıtlar piyasaya sürmüştü. Duyumcunun eklediğine nazaran, Vivo S18 serisi 80W süratli şarj takviyesine sahip olacak.

Vivo S18 serisinin renk seçenekleri sızdırıldı

Daha evvelden duyumcu, Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti ve Dimensity 9200+ çiple çalışan yeni akıllı telefonlar üzerinde çalışıldığını argüman etmişti. Fakat, bahsi geçen aygıtların S18 ve S18 Pro olup olmadığı yahut iQOO Neo 9 ve Neo 9 Pro olduğu şimdi netlik kazanmadı. Evvelki jenerasyon S17 serisinde Snapdragon 778+ ve Dimensity 8200 yonga setleri bulunuyordu.

Yani, temel S18 modeli Snapdragon 7 Gen 3 ile donatılmış olabilir, halbuki daha üst seviye Pro modeli Dimensity 9200+ işlemciyle piyasaya çıkabilir. Vivo X100 serisinin 13 Kasım 2023’te piyasaya sürüleceğini düşünürsek, S18 serisinin de gelecek ay içinde piyasaya çıkma ihtimali var. Lakin şu an için bu bilgiler şimdi teyit edilmiş değil, bu nedenle bu haberleri şimdilik kuşkuyla karşılamakta yarar var.