Vampire Survivors yakında 'minyatür öykü modları' içerecek

Vampire Survivors yakında ‘minyatür öykü modları’ içerecek

Bir sonraki mod, oyunculara daha da fazlasını yapacak yeni bir oyun modu.

Poncle’a nazaran yeni Maceralar, Vampire Survivors karakterlerini kimi “çılgın yan arayışlara” götürecek “bağımsız minyatür kıssa modları”. Her vazifenin ana oyundan başka, kendi ilerleme yolu bulunuyor. Belli bir mühlet hayatta kalmak yahut muhakkak sayıda düşmanı öldürmek üzere özel zorlukların üstesinden gelirken emrinizde sonlu sayıda karakter, silah ve güçlendirici olacak. Maceralarda ayrıyeten kıssayı birbirine bağlayacak kimi “bilgi metinleri” de olacak.  

İlk birkaç vazife yakında oyunun mevcut olduğu tüm platformlara (PC, Xbox, Switch ve mobil) ulaşacak. Her birinin birinci seferde tamamlanması bir yahut iki saat sürecek lakin sonraki çalıştırmalar için kimi değiştiricilerde ince ayar yapabileceksiniz. Ayrıyeten tüm misyonlar co-op olarak oynanabiliyor.

Vampire Survivors yakında ‘minyatür kıssa modları’ içerecek

Bu Maceralar için daha fazla para ödemenize gerek kalmayacak fakat bunların bir kısmı mevcut fiyatlı genişletmelere eklenecek. Poncle başlangıçta temel oyuna iki, Legacy of the Moonspell DLC’sine ise üçüncü bir misyon getirecek. Maceraların kilidi sadece temel oyunun ve genişletmelerin belli kısımlarına ulaştığınızda açılacak.

Görünüşe nazaran Poncle bu misyonlarla ilgili biraz deneme yapıyor. Temel oyuna ekleyeceği şeylerden biri “biraz önemli bir öykü ve olağandan daha erken kilit açma bahtı kazanma talihi ile klasik içeriği nasıl elden geçirdiğimizi keşfedecek.” Yeniden de Vampire Survivors’ın olağan saçmalığını tercih ediyorsanız endişelenmeyin. Öbür iki vazife oyunun olağan dışı atmosferine sahip olacak.