Uygun fiyatlı Realme C67 5G satışa çıkıyor

Uygun fiyatlı Realme C67 5G satışa çıkıyor

Bugün, yakında piyasaya sürülecek olan Realme C67 5G akıllı telefonun perakende kutusunu gösteren sızdırılmış manzaralar ortaya çıktı. Spekülasyonlara nazaran aygıt, bu ayın ilerleyen günlerinde Hindistan’da tanıtılacak ve yakın vakitte yapılan bir tanıtım bu dedikoduları güçlendiriyor.

Realme Hindistan, “Yıl sonunun evvel hiç görülmemiş şampiyon sürprizini sunuyoruz” başlıklı bir tanıtım tweet’i attı. Tanıtım görseli, düz kenarlı bir akıllı telefonu gösteriyor. Ayrıyeten üzerinde “Gerçek 5G Demokratizasyonu” yazıyor.

Bu tanıtım muhtemelen, Hindistan’da uygun fiyatlı akıllı telefonlar aracılığıyla 5G teknolojisini yaygınlaştırmayı hedefliyor. Realme C serisi, markanın en uygun fiyatlı akıllı telefon serilerinden biri ve söylentilere nazaran Realme C67 5G, bu tanıtımdaki akıllı telefon olabilir.

Uygun fiyatlı Realme C67 5G satışa çıkıyor

Ne yazık ki, Realme C67’nin özellikleri ve özellikleri hakkında fazla bir şey bilinmiyor. Şu ana kadar ortaya çıkan söylentilere nazaran, aygıt 4GB, 6GB ve 8GB RAM seçenekleriyle sunulacak ve 128GB depolama alanına sahip olacak. Bununla birlikte, C67 5G’nin fiyatının Rs 12.000 ile Rs 15.000 ortasında olması bekleniyor ki bu da bir 5G cihaz için epey uygun fiyatlı bir seçenek.

C67 5G, C serisindeki birinci 5G telefon olacak ve muhtemelen Dimensity 6020 SoC üzere bir işlemciye sahip olacak. C serisinin en son girişi olan Realme C53, 6.74 inç LCD ekranla, 90Hz yenileme suratı ve HD+ çözünürlükle öne çıkıyor. Ekran teknolojisinde bir düzgünleşme beklemesek de, Full HD+ panele sahip olabilir. Daha fazla ayrıntının önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor, bu yüzden takipte kalın.