Samsung'dan yeni kablosuz batarya paketi: 10000mAh

Samsung’dan yeni kablosuz batarya paketi: 10000mAh

Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S24’ü gelecek yılın başlarında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu heyecan verici lansmanın yanı sıra, çeşitli yeni aksesuarların da tanıtılması bekleniyor. Bunların ortasında en çok dikkat çekenlerden biri, Samsung’un yeni Kablosuz Batarya Paketi olabilir. FCC sertifikasyon sürecinden geçen bu eser, 10000 mAh kapasiteli bir batarya içeriyor. FCC listelemesi, batarya paketiyle ilgili öteki kıymetli ayrıntıları da gün ışığına çıkarıyor.

Samsung Kablosuz Batarya Paketi, model kodu EB-U2510 olarak belirlenmiş ve 27W giriş süratli şarj dayanağına sahip. Kablolu temas ile 25W, kablosuz olarak ise 7.5W güç çıkışı sunuyor. 5Ah 27Wh kapasiteli bir batarya içeren bu eser, EP-TA200 ile laboratuvar ortamında test edilmiş ve azamî 25W çıkış kapasitesine ulaşmıştır.

Batarya paketinin tasarımıyla ilgili birtakım ayrıntılar da sızdırılmış. Evvelki modellerle emsal bir dizayna sahip olan bu aygıt, ön yüzünde “10” sayısı ile işaretlenmiş ve kablosuz şarj çerçevesi merkezde yer alacak formda dizayn edilmiş. Boyutları ise 5.8 inç x 2.8 inç olarak ölçülmüş.

Samsung’dan yeni kablosuz batarya paketi: 10000mAh

Portlar hakkında şimdi net bilgiler bulunmamakla birlikte, üç USB portu olabileceği kestirim ediliyor. Evvelki model EB-1200 üzere Qi-uyumlu olacağı ve aygıtlarınız için inançlı, kablolu ve kablosuz şarj imkanı sunacağı bekleniyor.

Samsung Galaxy S24 serisinin lansmanıyla birlikte, bu yeni Kablosuz Batarya Paketi de teknoloji severlerin karşısına çıkacak. Yüksek kapasiteli bataryası, süratli şarj özellikleri ve şık dizaynıyla dikkat çeken bu eser, taşınabilir aygıtlar için ülkü bir aksesuar olma potansiyeline sahip. Hem kablolu hem de kablosuz şarj dayanağı sunması, kullanıcıların farklı gereksinimlerine karşılık verebilecek esneklikte bir özellik. Samsung’un bu yeni eseri, akıllı telefon pazarında yeni bir devrin başlangıcı olabilir.