Samsung Galaxy Buds serisi, Avrupa'da Pokémon temalı kılıflarla sunuluyor

Samsung Galaxy Buds serisi, Avrupa’da Pokémon temalı kılıflarla sunuluyor

Samsung, daha evvel Pokémon franchise’ı ile iş birliği yaparak temalı gadget aksesuarları üretmişti lakin bu eserlerin dağıtımı ekseriyetle Samsung’un mahallî pazarı olan Güney Kore ile sonlu kalmıştı. Lakin, bu eğilimde bir değişiklik var; marka, Galaxy Buds için yeni Pokémon temalı kılıfları İspanya’da piyasaya sürdü.

Efsanevi Ultraball, Greatball ve Masterball dizaynlarını taşıyan Pokémon Eco-Friends kılıflar artık İspanya’da mevcut. Bu kılıfları özel kılan, Samsung Galaxy Buds modellerinin birçoğuyla uyumlu olmaları; Buds 2 Pro, Buds Pro, Buds 2, Buds Live ve Buds FE modelleriyle uyumlu.

Samsung Galaxy Buds serisi, Avrupa’da Pokémon temalı kılıflarla sunuluyor

Bu kılıfların tasarımı, sevilen “Pokéball”a dayanıyor ve efsanevi Pokémon görüntü oyunlarına ve anime serisine hürmet duruşunda bulunuyor. Mavi, sarı ve mor olmak üzere üç canlı renkte sunulan bu kılıflar, yalnızca göz alıcı olmakla kalmıyor, birebir vakitte geri dönüştürülmüş materyallerden yapılmalarıyla etraf dostu bir dokunuşa sahip.

İspanya’da şu an 39,91 avro (~44 ABD Doları) fiyatla satışa sunulan bu Pokéball kılıfları, markanın web sitesi üzerinden satın alınabilir. Galaxy Buds 2 Pro, Buds Pro, Buds 2, Buds Live yahut Buds FE sahibi olun ya da olmayın, artık ses ekipmanınıza bir Pokémon havası katabilirsiniz.