Samsung Galaxy A25 5G özellikleri katılaştı

Samsung Galaxy A25 5G özellikleri katılaştı

Samsung’un yeni orta düzey akıllı telefonu Galaxy A25 5G, küresel piyasaya sürülmeden evvel değerli bilgileriyle gündeme geldi. Bu aygıtın Hindistan dayanak sayfası zati açılmış durumda. Daha evvelce, aygıt Hindistan Standartlar Ofisi sertifikasyon sitesinde de yer almıştı. Bu durum, Galaxy A25 5G’nin Hindistan’da varsayım edilenden daha erken piyasaya sürülme ihtimalini artırıyor.

Samsung Galaxy A25 5G, dayanak sayfasında SM-A256E/DSN model numarasıyla görüldü. Bu model numarası, BIS kayıtlarında da birebir formda yer almıştı. Lakin, FCC sertifikasyonunda aygıt farklı bir model numarası ile listelenmişti. Bu durum, global versiyonun Hindistan versiyonundan birtakım küçük farklılıklar içerebileceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy A25 5G bir defa daha görüldü

Samsung Galaxy A25 5G‘nin sızdırılan özellikleri epeyce dikkat alımlı. Aygıtın 50MP ana art kamerası, 6.5 inçlik FHD+ ekranı ve su damlası biçiminde bir çentik bulunuyor. Gücünü Samsung’un Exynos 1280 yonga setinden alıyor. Ayrıyeten, 5000mAh kapasiteli batarya ve USB-C portu üzerinden 25W süratli şarj takviyesi de mevcut.

Telefonun ön kamerası 13MP çözünürlüğünde olacak. Art kamera suramı ise 8MP ultra geniş açılı lens ve 2MP makro lens içeriyor. Galaxy A25 5G, iki model seçeneğiyle sunulacak: Birincisi 6GB RAM ve 128GB depolama alanı, ikincisi ise 8GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip. Aygıtın fiyatının EUR 300 ile EUR 400 ortasında olması bekleniyor, bu da onu hem uygun fiyatlı hem de özellikleriyle öne çıkan bir seçenek yapacak.