Red Magic 9 serisi dünya çapında lansmana hazır!

Red Magic 9 serisi dünya çapında lansmana hazır!

23 Kasım, Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden gelen, büyük merakla beklenen yeni model lansmanlarıyla dolu bir tarih. Honor’un 100 serisi, Oppo’nun Reno 11 serisi ve Nubia’nın Red Magic 9 Pro modeli, bu heyecan verici günde piyasaya çıkacaklar.

Red Magic 9 Pro modeli, Çin’deki lansmanından evvel, markanın global kısmı Twitter üzerindeki X hesabında bir tanıtım paylaştı. Bu tanıtım, Red Magic 9 serisinin yakında global olarak piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Tanıtımda, Red Magic 9’un RGB fanının şık bir görünümü sergileniyor. Ayrıyeten, aygıtın açılı tasarımı ve art yüzünde “09” yazan dikkat cazibeli bir LED gösteriliyor. Marka, aygıtın dizaynını Çin’de aslında tanıtmış olduğu için, bu görsellerle kolaylıkla eşleştirilebiliyor.

Red Magic 9 serisi dünya çapında lansmana hazır!

Red Magic 9 Pro‘nun özellikleri ortasında 6.8 inçlik BOE Q9+ ekran yer alıyor. Bu ekran, 1600 nit tepe parlaklık ve 2160Hz yüksek frekanslı PWM karartma özelliklerine sahip. Aygıtın kalbinde Snapdragon 8 Gen 3 işlemci bulunuyor ve bu işlemci 24 GB RAM ve 2 TB depolama kapasitesiyle eşleştirilmiş.

Bu heyecan verici gün, akıllı telefon teknolojisi dünyasında kıymetli bir kilometre taşı olacak. Honor, Oppo ve Nubia üzere dev markaların yeni eserlerini piyasaya sürmeleri, teknoloji severler için büyük bir merak konusu. Bilhassa Red Magic 9 Pro’nun yüksek performanslı özellikleri, oyun tutkunları ve teknoloji meraklıları için heyecan verici olacak.