Red Magic 9 Pro'nun bu özelliği çok şaşırtacak

Red Magic 9 Pro’nun bu özelliği çok şaşırtacak

Nudia’nın Red Magic 9 Pro serisi, 23 Kasım’da resmi olarak piyasaya sürülecek. Şirket, akıllı telefonun özelliklerini yavaş yavaş ortaya koyan tanıtımları istikrarlı bir halde yayınlıyor.

Son gelişmelere nazaran, Red Magic 9 Pro, şirketin kendi geliştirdiği bir oyun çipi olan Red Core R2 Pro ile gelecek. Red Magic’e nazaran, bu özel yonga seti, özelleştirilebilir denetimler, titreşim efektleri, ses efektleri, aydınlatma efektleri ve akıllı sahne tanıma algoritmaları sunarak oyun tecrübesini artıracak. Daha evvelki tanıtımlar, Red Magic 9 Pro serisinin donanım gücüne dair ipuçları vermişti. Akıllı telefonlar, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ile güçlendirilecek.

Red Magic 9 Pro’nun bu özelliği çok şaşırtacak

Oyun telefonu kimliğine sadık kalarak, 9 Pro RGB ışıklar, kesimde bir birinci olan özel RGB fan aydınlatma efekti ve gelişmiş denetim için yeni RGB oyun omuz tuşlarına sahip olacak. Red Magic 9 Pro, 6.8 inç boyutunda ve pürüzsüz bir 120Hz yenileme suratına sahip ekrana sahip olacak. Optik açıdan bakıldığında, 9 Pro’nun 50MP GN5 OIS ve 50MP JN1 art kamera kurulumuna ve ön tarafta ekran altı kameraya sahip olması bekleniyor.

Red Magic 9 Pro serisini, 80W süratli şarjı destekleyen büyük bir 6500mAh pil güçlendirecek. Akıllı telefonun lansmanına kadar daha fazla ayrıntının ortaya çıkması bekleniyor.