Realme'de GT 5 Pro sesleri yükseliyor!

Realme’de GT 5 Pro sesleri yükseliyor!

Teknoloji dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Realme, 22 Kasım 2023 tarihinde bir konferans düzenleyeceğini duyurdu. “Süper Çekirdek Görüntüleme Teknolojisi Bağlantı Toplantısı” ismini taşıyan bu aktiflik, Qualcomm ve ArcSoft iş birliğiyle gerçekleştirilecek. Şu an için ayrıntılar hudutlu olsa da, Realme konferans için “telefoto görüntülemede yeni bir dönüm noktası” olacağına işaret eden gizemli bir bildiri yayınladı.

Bu konferans duyurusu, Realme’nin GT 5 Pro akıllı telefonunun bu ay piyasaya sürüleceğini doğrulamasının çabucak akabinde geldi. GT 5 Pro, muhtemelen OnePlus 12 için onaylanan 50MP LYT-808 sensörüne sahip bir Sony LYTIA kamera sensörü ile donatılacak.

Realme’de GT 5 Pro sesleri yükseliyor!

Akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti tarafından güçlendirilmesi bekleniyor ve 10.000mm² ısı dağılım ünitesine sahip olacak. Ayrıyeten, dünyanın birinci BOE özelleştirilmiş kavisli kenarlı 6.78 inç 1.5K ekranına sahip olacak ve 3.000 nits parlaklık oranını destekleyecek.

Son olarak, akıllı telefonun 240W kablolu süratli şarj özelliğini destekleyeceği de doğrulandı. Realme’nin konferansı, GT 5 Pro ve yeni telefoto görüntüleme teknolojisi hakkında daha fazla ayrıntı sağlaması bekleniyor. Bu heyecan verici gelişmeler için takipte kalın.