Realme C67 5G'nin lansman tarihi açıklandı

Realme C67 5G’nin lansman tarihi açıklandı

Realme, Hindistan pazarında yeni bir C serisi akıllı telefonunu yakında tanıtmaya hazırlanıyor. Kelam konusu aygıt, Realme C67 5G olarak isimlendirilen, daha evvel C65 modeli olarak anılan bir model.

91Mobiles raporuna nazaran, Çinli teknoloji devi, C67 5G’yi Hindistan’da önümüzdeki ayın başlarında piyasaya sürmeyi planlıyor. Aygıt, yakın vakitte Birleşik Arap Emirlikleri’nin TDRA platformunda sertifika alırken görüldü ve bu da yakın vakitte piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Artık ise, kesim kaynakları aygıtın C67 ismini taşıyacağını ve Aralık ayında piyasaya sürüleceğini argüman ediyor.

Realme C67 5G’nin lansman tarihi açıklandı

Rapora nazaran, yakında çıkacak olan akıllı telefon, bütçe dostu bir model olacak ve fiyatının 12.000 (144$) ile 15.000 INR (180$) ortasında olması bekleniyor. Şayet bu fiyat doğruysa, Realme C67 5G Hindistan’daki en uygun fiyatlı 5G takviyeli akıllı telefon olabilir. Aygıtın birden fazla hafıza konfigürasyonu seçeneği ile gelmesi bekleniyor, bunlar ortasında 4GB, 6GB ve 8GB RAM varyantları olabilir. Hafızanın 128GB dahili depolama ile eşleştirilmesi öngörülüyor.

Kaynaklar, depolama seçeneklerinin şimdi katılaşmadığını, bu nedenle bu haberleri biraz kuşkuyla karşılamak gerektiğini belirtiyor. Son olarak, rapor Realme C67 5G’nin en az iki renk seçeneğiyle, yani Yeşil ve Mor renklerde piyasaya sürüleceğini argüman ediyor. Ne yazık ki, bu aygıt hakkında daha ayrıntılı bilgiler şimdi netleşmiş değil, bu yüzden daha fazla güncelleme için takipte kalın.