Pixel 8 Pro, Aralık güncellemesiyle yeni gece modu özelliklerine kavuşuyor!

Pixel 8 Pro, Aralık güncellemesiyle yeni gece modu özelliklerine kavuşuyor!

Google, Aralık Pixel özellik güncellemesi kapsamında Pixel 8 Pro için yeni ve verimli bir AI modülü olan Gemini Nano’yu piyasaya sürdü. Gemini’nin entegrasyonu, Recorder’da Özetleme ve Gboard’da Akıllı Karşılık üzere bir dizi yenilikçi özellik getiriyor ve akıllı telefona AI dayanaklı birçok yetenek ekliyor. Bu AI iyileştirmelerinin yanı sıra, Aralık özellik düşüşü Pixel kullanıcıları için ek özellikler sunuyor.

Recorder’daki Özetleme özelliği, konuşmalarınızı, röportajlarınızı yahut sunumlarınızı çevrimdışı olarak özetlemenizi sağlar. Ayrıyeten, Gemini Nano tarafından desteklenen Gboard’daki Akıllı Cevap, konuşma bağlamını anlayarak yüksek kaliteli cevaplar sunar ve size vakit kazandırır.

Pixel 8 Pro, Aralık güncellemesiyle yeni gece modu özelliklerine kavuşuyor!

Bunun ötesinde, Google, Google Tensor G3‘ü kullanarak Pixel 8 Pro‘nun görsel içeriğini geliştiriyor. Görüntü Artırımı, görüntülerde renk, aydınlatma, stabilizasyon ve taneliliği bulut ayarlamaları yoluyla düzenler. Gece Görüşü görüntü, düşük ışık şartlarında bile detaylı ve renkli kayıtlar sağlar.

Pixel 8 ve Pixel 8 Pro‘da fotoğrafçılık AI takviyeli iyileştirmeler alıyor. Google Fotoğraflar’daki geliştirilmiş Portre ışığı gölgeleri daha güzel ele alırken, Fotoğraf Bulanıklığını Masraf özelliği tek bir dokunuşla insan ve hayvan fotoğraflarını sertleştirir.

Pixel Fold, Pixel 6 ve daha yeni aygıtlar artık USB üzerinden bağlandığında dizüstü/bilgisayarınız için bir web kamerası olarak kullanılabilir.