Philips'in kavisli monitörü satışa sunuldu

Philips’in kavisli monitörü satışa sunuldu

Philips, ofis kullanımına yönelik en yeni eserini tanıttı: 49B2U5900CH ultra geniş monitör. Bu monitör, 48.8 inçlik geniş bir VA panel ile donatılmış ve tesirli bir çalışma alanı çözümü arayan bireylerin muhtaçlıklarını karşılamak üzere tasarlanmış.

Philips 49B2U5900CH, 48.8 inçlik bir VA LCD paneli, W-LED teknolojisi, 5120 x 1440 çözünürlük ve 75 Hz yenileme suratı sunuyor. 109 piksel/inç piksel yoğunluğuna sahip bu ekran, 4 ms reaksiyon müddeti, 450 cd/m² yüksek parlaklık ve 3000:1 kontrast oranı ile canlı ve ayrıntılı görseller sunuyor.

Renk ve HDR yetenekleri açısından bakıldığında, ekran 1.07 milyar renk takviyesi, 8-bit + FRC konfigürasyonu, NTSC’nin %97’sini ve sRGB’nin %119’unu kapsıyor ve HDR DisplayHDR 400 sertifikalı. İrtibat seçenekleri ortasında HDMI, DisplayPort ve USB-C girişleri bulunuyor. Ayrıyeten, Adaptive Sync, SmartImage ve %93 ila %105 ortasında değişen SmartUniformity özellikleri de bulunuyor.

Philips’in kavisli monitörü satışa sunuldu

Ek özellikler ortasında Windows Hello için pop-up 5.0 megapiksel kamera, mikrofon ve LED gösterge ile birlikte yerleşik 3 W hoparlörler bulunuyor. Ergonomik tasarım, yükseklik ayarına, dönebilme ve eğilebilme özelliklerine müsaade veriyor. Temas seçenekleri USB portları, süratli şarj kapasitesi, Ethernet LAN ve ses portlarını içeriyor. Ekran, çoklu lisan dayanağı sunuyor ve SmartImage, menü navigasyonu ve güç idaresi için uygun denetimler sunuyor. Fizikî özellikler ortasında VESA montaj dayanağı, Kensington kilidi ve kulaklık askısı bulunuyor.

Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik açısından, İngiltere’de 949.99£, Euro Bölgesi’nde ise €1,199 fiyat etiketiyle bu ayın sonlarına gerçek piyasaya sürülmesi planlanıyor.