NVIDIA 4 bin serisi ekran kartlı ASUS ROG Notebook alanlara Alan Wake 2 ikram

NVIDIA 4 bin serisi ekran kartlı ASUS ROG Notebook alanlara Alan Wake 2 ikram

ASUS Republic of Gamers (ROG), oyun deneyiminde fark yaratan üstün performansa sahip aygıtlarıyla birlikte gelen armağanlarla oyun tutkunlarını sevindirmeye devam ediyor. NVIDIA GeForce RTX 4090, 4080, 4070 GPU’lu ASUS ROG Notebook alan herkese son devrin tanınan oyunlarından biri olan Alan Wake 2 parasız geliyor.

Dünyanın en yeterli oyun donanımını ve yazılımını yaratmaya adanmış ASUS ROG, üstün performans ve kaliteye sahip oyun aygıtlarının yanında gelen sürprizlerle oyun meraklılarını sevindirmeyi sürdürüyor. ASUS ROG, NVIDIA GeForce RTX 4090, 4080, 4070 GPU’lu ASUS ROG Notebook alanlara son devrin en tanınan ruhsal tansiyon oyunlarından Alan Wake 2 armağan ediliyor.

ROG Hakkında

Republic of Gamers (ROG), dünyanın en düzgün oyun donanımını ve yazılımını yaratmaya adanmış bir ASUS alt markasıdır. 2006 yılında kurulan ROG, anakartlar, grafik kartları, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, monitörler, ses ekipmanları, yönlendiriciler ve etraf üniteleri dahil olmak üzere performans ve kalitesiyle tanınan eksiksiz bir yenilikçi eser serisi sunuyor. ROG, büyük milletlerarası oyun aktifliklerine katılır ve sponsorluk yapar. ROG donanımı, yüzlerce sürat aşırtma rekoru kırmak için kullanıldı ve dünya çapındaki oyuncuların ve meraklıların tercihi olmaya devam ediyor.