Nubia Z60 Ultra kamera örnekleri yayınlandı! Enfes fotoğraflar!

Nubia Z60 Ultra kamera örnekleri yayınlandı! Enfes fotoğraflar!

Nubia, üç yeni Snapdragon 8 Gen 3 dayanaklı akıllı telefon üzerinde çalışıyor: Red Magic 9 Pro serisi, Nubia Z60 Ultra ve Nubia Z60 Fold, şirketin birinci katlanabilir telefonu. Red Magic 9 Pro serisi 23 Kasım’da piyasaya sürülecekken, Nubia Z60 Fold’un 2024’ün birinci çeyreğinde ve Z60 Ultra’nın ise bu yılın Aralık ayında tanıtılması bekleniyor. Bu aygıtların kameralarıyla çekilmiş fotoğraf örnekleri, Weibo üzerinden sızdırıldı.

Nubia Z60 Ultra‘nın kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar, Nubia Lideri Ni Fei tarafından paylaşılmış ve Duyumcu WHY LAB tarafından yine paylaşılmıştır. Fotoğraflar, renk üretimi ve dinamik aralık açısından etkileyici bir performans sergiliyor. Fakat, kamera yapılandırmasıyla ilgili detaylar şimdi Nubia tarafından resmi olarak açıklanmadı.

Nubia Z60 Ultra kamera örnekleri yayınlandı! Enfes fotoğraflar!

Ağustos ayında sızdırılan bir görselde, dairesel kamera modüllerine sahip iki telefon görülmekte. Soldaki aygıtın Nubia Z50s Pro olduğu düşünülürken, sağdaki ve daha büyük bir kamera modülüne sahip olan aygıtın Nubia Z60 Ultra olduğu argüman ediliyor. Z60 Ultra’nın 1 inçlik, 35mm Sony IMX989 ana kamera sensörüne sahip olabileceği ve ekran altı ön kamera özelliğiyle gelebileceği söyleniyor.

Geekbench’te görülen Nubia NX721J aygıtının, Nubia Z60 Ultra olabileceği düşünülüyor. Bu liste, aygıtın Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti, 12 GB RAM ve Android 14 ile geldiğini gösteriyor.

Ayrıca, Nubia’nın Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle donatılacak Nubia Z50 SE modeli üzerinde de çalıştığı belirtiliyor. Bu aygıtın, Z60 Ultra ile birlikte Aralık ayında tanıtılması bekleniyor.