Nothing Phone 2a hakkında sızıntılar ortaya çıktı

Nothing Phone 2a hakkında sızıntılar ortaya çıktı

Teknoloji dünyasında yeni bir isim olarak karşımıza çıkan Nothing, kısa müddette dikkat alımlı eserlerle isminden kelam ettirmeyi başardı. Şirket, şu ana kadar piyasaya sürdüğü iki akıllı telefon modeli olan Nothing Phone 1 ve Nothing Phone 2 ile kullanıcıların ilgisini çekti. Son sızıntılara nazaran marka, üçüncü akıllı telefonunu yakında piyasaya sürebilir, fakat bu aygıtın evvelki modelin direkt bir devamı olmayacağı belirtiliyor.

Duyumcu hesap @saaaanjjjuuu’ya nazaran Nothing, AIN142 model numarasıyla yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Bu aygıtın Nothing Phone 2a ismi altında piyasaya sürüleceği söyleniyor. Eserle ilgili paylaşılan özelliklere nazaran aygıt, 6.7 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekrana sahip olacak. Ekranın ortasında delikli bir selfie kamerası bulunacak. Ayrıyeten akıllı telefonun art yüzünde, Nothing’ın imzası haline gelen ‘Glyph Interface’ LED ışıklarının da yer aldığı görülüyor.

Nothing Phone 2a hakkında sızıntılar ortaya çıktı

Ancak, bu sızıntının kaynağı geçmişte sağlam bilgiler sunma konusunda bir sicile sahip olmadığı için, bu bilgileri biraz kuşkuyla karşılamak gerekiyor.

Nothing’ın, Ocak ayında Nothing Ear (3) isimli üçüncü kuşak kulaklığını piyasaya sürmesi bekleniyor. Şu ana kadar yeni bir akıllı telefonla ilgili öbür bir sızıntı yok. Şayet Nothing nitekim bu türlü bir telefon piyasaya sürmeyi planlıyorsa, bu aygıtın Nothing Phone (1) üzere orta segmentte konumlandırılarak Nothing ekosistemine uygun fiyatlı bir giriş noktası olması bekleniyor.