Netflix oyun kütüphanesini genişletiyor! İşte gelen yeni oyunlar!

Netflix oyun kütüphanesini genişletiyor! İşte gelen yeni oyunlar!

Dijital film ve belgesel içerik platformu olan Netflix, bildiğiniz üzere artık oyun dalında de faaliyet gösteriyor. Netflix aboneleri, platformun kütüphanesinde yer alan oyunları fiyatsız biçimde indirebiliyor.

Son gelişmeler ise şirketin oyun kütüphanesini genişleteceğini bizlere gösteriyor. Yeni gelecek olan oyunlardan en iddialısı ise tanınan dizi La Casa de Papel’in oyun versiyonu olan Money Heist. Diziden tanıdığımız karakterleri interaktif biçimde yönlendirdiğimiz oyun, Aralık ayında Netflix kütüphanesine katılacak.

Netflix oyun kütüphanesini genişletiyor! İşte gelen yeni oyunlar!

Netflix’e eklenecek olan bir öbür oyun ise Shadow and Bone dizisinin oyunu olacak. Bu oyun için beklemeye ise gerek yok. Netflix aboneleri, anlık olarak kelam konusu imali indirebilirler. Lakin bu oyunda Money Heist üzere bir interaktif yönlendirmenin olmayacağını söylemekte yarar var.

Netflix oyun kütüphanesine eklenecek olan oyunlar bunlarla da sonlu değil. Kullanıcılar, yakın vakitte Chicken Run: Eggstraction isimli oyunu da mobilden indirip oynayabilecekler. Lakin bu oyun için şimdi rastgele bir tarih ortaya çıkmış değil. Şirketin oyun havuzuna ekleyeceği öteki oyunların ise The Dragon Prince: Xadia, Hades, Braid, Katana Zero ve Death’s Door olduğunu söyleyelim.