Netflix Hades, Braid ve Death's Door'u taşınabilir aygıtlara getiriyor

Netflix Hades, Braid ve Death’s Door’u taşınabilir aygıtlara getiriyor

Geeked Week aktifliğinin bir kesimi olarak şirket, birtakım bağımsız klasikler de dahil olmak üzere hizmete girme yolunda olan birkaç oyun daha açıkladı.

2020’nin en âlâ oyunlarından biri olan Hades, yakında iOS’ta Netflix abonelerinin kullanımına sunulacak, lakin şimdilik Android’de olmayacak.

Oyunu Yeraltı Dünyasının prensi Zagreus olarak oynayacaksınız. Ne vakit ölse (ki muhtemelen başlangıçta sıklıkla o denli olacaktır), başlangıca geri dönecek. Her oynadığınızda durum farklı olacak lakin bir koşudan başkasına bilgi, birtakım silahlar ve yetenekler taşıyacaksınız. Hugo ödüllü Hades’in de varlıklı bir karakter takımı var. Bu sebeple oyun gerçek bir zevk ve kendinizi buna yüzlerce saat harcarken bulabilirsiniz.

Netflix Hades, Braid ve Death’s Door’u taşınabilir aygıtlara getiriyor

Klasik vakit manipülasyonu platform oyunu Braid de Netflix kullanıcıları için iOS ve Android’e geliyor. Uzun müddettir ertelenen Braid Anniversary Edition, yükseltilmiş ses, elle boyanmış görseller, yeni animasyonlar ve çözülmesi gereken yepisyeni bir bulmaca dünyası sunuyor. Braid’in yaratıcısı Jonathan Blow, Braid’in yeni sürümünün 30 Nisan’da Netflix Games, Windows, PlayStation ve Xbox’a geleceğini açıkladı

Death’s Door, 2021’in öne çıkan bağımsız sinemalarından biriydi ve Zelda gibisi macera oyunu, yakında Netflix abonelerine özel bir taşınabilir platform olacak. Öbür dünyadaki bürokratik bir varlık olan Hasat Komitesi Karargahı için ruhları toplamakla misyonlu bir kargayı denetim ediyorsunuz.

Şık aksiyon platform oyunu Katana Zero da şirketin gösterilerine ve sinemalarına dayanan bir dizi oyunla birlikte Netflix Games’e de geliyor. Dizinin birinci iki dönemi ortasında geçen Shadow and Bone: Enter the Fold şu anda yayında.