MSI yeni oyuncu monitörünü tanıttı

MSI yeni oyuncu monitörünü tanıttı

MSI, oyuncular için tasarlanmış 23.8 inçlik Full HD LCD bir ekran olan G244PF E2 modelini tanıttı. Bu monitör, oyun tecrübesinin keyifli ve kesintisiz olmasını sağlayan yüksek özelliklere sahip. Bilhassa 1ms reaksiyon mühleti ve 180Hz yenileme süratiyle dikkat çekiyor. Bu sayede oyun oynarken ekranın takılması yahut yavaşlamasının önüne geçiliyor. Ayrıyeten Adaptive-Sync teknolojisi sayesinde ekran kopmaları ve yavaşlamalar büsbütün ortadan kalkıyor.

G244PF E2 modelinin bir öbür dikkat cazip özelliği ise gece görüşü, Anti-Flicker ve Mavi ışığı azaltma teknolojilerine sahip olması. Bu özellikler, karanlık sahnelerde daha âlâ görüş sağlarken, uzun oyun maratonları sırasında göz yorgunluğunu da en aza indiriyor.

MSI yeni oyuncu monitörünü tanıttı

250 nit parlaklık bedeli, 16.7 milyon renk dayanağı ve geniş renk gamı kapsamıyla etkileyici görseller sunuyor. Ekranın yatay ve dikey görüş açıları olan 178° sayesinde her açıdan kusursuz bir imaj elde ediliyor.

Monitörün temas seçenekleri ortasında DisplayPort 1.2a, HDMI 2.0b ve kulaklık çıkışı bulunuyor. Bu sayede farklı aygıtlarla çarçabuk temas kurulabiliyor. Ayrıyeten ayaklık, eğim, döndürme, pivot ve yükseklik ayarlama özellikleriyle ekranı dilediğiniz konuma getirebilirsiniz. MSI G244PF E2 modelinin fiyatı ve satış tarihi şimdi açıklanmadı. Lakin yakın vakitte bu bilgilere ulaşmamız bekleniyor. Bu ortada, renk doğruluğu konusunda emsal özelliklere sahip olan MSI G244F E2 modeline de göz atabilirsiniz.