Meizu 21 Samsung Galaxy S23 Ultra'yı bile tokatlayacak!

Meizu 21 Samsung Galaxy S23 Ultra’yı bile tokatlayacak!

Akıllı telefon pazarında var olma uğraşı içerisinde olan Meizu, yeni akıllı telefonu Meizu 21‘i tanıtmaya hazırlanıyor. Telefonun teknik özellikleri büyük oranda belirli olsa da lansman ile birlikte daha net bilgiler elde ediyor olacağız. 30 Kasım’daki tanıtımdan evvel Meizu, epey tezli bir paylaşım yaptı.

Meizu 21 Samsung Galaxy S23 Ultra’yı bile tokatlayacak!

Söz konusu paylaşıma nazaran Meizu 21, Samsung’un en güçlü telefonu olan Galaxy S23 Ultra’dan yüzde 40 daha uygun bir görüntüleme suratına sahip olacak. 200 Megapiksel Samsung ISOCELL HP3 sensörlü ana kameraya sahip olacak telefon, 6.55 inç FHD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme suratı sunan AMOLED ekran paneline konut sahipliği yapacak.

Meizu 21 ne kadar tezli olduğunu işlemci tarafında da kanıtlamış oluyor. Çünkü aygıt, Qualcomm’ın en güçlü yonga seti olan Snapdragon 8 Gen 3’ten güç alıyor olacak. Ayrıyeten bu işlemciye 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanının eşlik etmesini bekliyoruz.

4.800 mAh batarya ile uzun bir kullanım tecrübesi vadeden telefon, 80W süratli şarj takviyesi sayesinde kısa mühlet içerisinde şarj olabilecek. OIS dayanaklı 200MP ana kamera, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 5MP derinlik sensörü ise telefonun sırtına konumlanmış olacak. Telefon hakkındaki daha ayrıntılı bilgileri 30 Kasım’da sizlerle paylaşıyor olacağız.