Lenovo'nun yeni oyun kulaklıkları satışta!

Lenovo’nun yeni oyun kulaklıkları satışta!

Lenovo, oyun kesiminde Legion markasıyla epeyce geniş bir eser yelpazesine sahip. Bu eserler ortasında yenilikçi soğutma tahlilleriyle dikkat çeken yüksek performanslı oyun bilgisayarları bulunuyor. Bunun yanı sıra, oyun monitörleri, klavyeler, fareler ve kulaklık üzere oyun tecrübesini zenginleştirecek aksesuarları da bulabilirsiniz. Tüm bu eserlerde özelleştirilebilir RGB aydınlatmalar ve ergonomik dizaynlar ön plana çıkıyor. Legion H7 oyun kulaklığı da Lenovo’nun oyun severler için ürettiği bu eserlere yeni katılanlardan biri.

Birkaç hafta evvel Çin pazarı için duyurulan Legion H7 oyun kulaklığı, artık Tmall üzerinden ön siparişle satışa sunuldu. Resmi satışların başlangıç tarihi 31 Ekim saat 20.00. Birinci lansman sırasında kulaklığın fiyatı 249 yuan olarak belirlendi ki bu da yaklaşık olarak 35 dolar ediyor.

Lenovo’nun yeni oyun kulaklıkları satışta!

Legion H7’nin en dikkat cazip özelliklerinden biri, kullanıcılara geniş bir frekans reaksiyonu sunmak üzere tasarlanmış çift dinamik şoför üniteleridir. Bu, varlıklı bas ve berrak orta tonlarla ses çıkışı sağlar. Kulaklık, 1.5 metre uzunluğunda, çekmeye karşı sağlam TPF gereçten üretilmiş bir kablo ile geliyor. Bu kablo, karışıklığı önlemek için basitçe yönetilebilir. Ayrıyeten, Legion H7’nin ergonomik yapısı kullanıcılara rahat bir kullanım tecrübesi sunuyor.

Bu oyun kulaklığının teknik özelliklerine baktığımızda, kablolu irtibatlar için “gerçek sıfır gecikme” özelliği öne çıkıyor. Bu özellik, ses ve görüntü ortasında gecikme olmadan kusursuz bir senkronizasyon sağlar, bu da oyun oynarken hayati bir kıymete sahip. Legion H7, Hi-Res yüksek tarifli kodlama sertifikasına sahip. Bu, orjinal kayıtlara sadık kalacak biçimde yüksek kaliteli ses sunar. Kulaklıkta ayrıyeten, oyun tecrübesini zenginleştiren ve oyuncuların kesin ses konumlandırmalarına gereksinim duyduğu donanım düzeyinde 7.1 ses kartı da bulunuyor.