Laz Kızı geri döndü! Yeni TikTok yayınında tekrar paraya para demedi!

Laz Kızı geri döndü! Yeni TikTok yayınında tekrar paraya para demedi!

TikTok platformunda “Laz Kızı” kullanıcı ismiyle bilinen ve göğüslerini ön plana çıkarttığı bir yayın sonrasında gözaltına alınan G.D., isimli denetim kaidesiyle özgür bırakıldıktan sonra bir kere daha dikkat çekmeyi başardı. TikTok üzerinden yaptığı yayınlarla reaksiyon toplayan kullanıcı, bu sefer de kocasının kendisine masaj yaptığı bir görüntü paylaşarak izleyicilerinden armağanlar ve para toplamaya devam etti.

Daha evvelki müstehcen yayını nedeniyle 100.000 TL üzere yüksek bir meblağ kazanan G.D., TikTok üzerinden yapılan canlı yayınlardan elde ettiği gelirle dikkat çekmişti. Bu durum, toplumsal medya platformlarında tartışma yaratmış ve kullanıcının gözaltına alınmasına sebep olmuştu.

Laz Kızı geri döndü! Yeni TikTok yayınında tekrar paraya para demedi!

G.D.’nin hür bırakılmasının akabinde benzeri içeriklere devam etmesi, platform üzerindeki izleyici kitlesiyle etkileşimini sürdürmesi toplumsal medyada farklı görüşlere neden oldu. Kimi kullanıcılar, G.D.’nin bu stil içeriklerle para kazanmasını eleştirirken, öbürleri bilhassa de TikTok’ta dolaşan çocukların bu türlü görüntülere denk gelmesinden tasa ediyor.

Sırf bu yayın yüzünden bildiğiniz üzere TikTok Türkiye sorumlusu TBMM’ye çağırıldı. Hususla ilgili çeşitli sunumlar yapan TikTok Türkiye ve Avrasya sorumlusu Buyruk Gelen, kamuoyuna da izahat vermek zorunda kalmıştı. Bundan sonraki süreçte TikTok’un bu üslup içeriklere müsaade vermemesi, platformun geleceği açısından büyük bir ehemmiyet arz ediyor.