Honor 100 serisinin çıkış tarihi netleşti

Honor 100 serisinin çıkış tarihi netleşti

Honor markası, giriş seviyesi Honor Play 8T‘yi Çin pazarına sürdükten ve orta segment için tasarlanan Honor X50i+’ı bu hafta tanıtmayı planladıktan sonra, artık de dikkatleri üst düzey bir model olan Honor 100 serisine çeviriyor. Yeni sızan bilgilere nazaran Honor 100 serisi, çift ön kamera barındıran akıllı ada tasarımı ve dairesel bir art kamera modülü ile bu ay içinde duyurulacak. Serinin, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini kullanması bekleniyor ve ekranının 1.5K çözünürlükte olacağı ve göz sıhhatini koruyacak yüksek frekansta karartma özelliği sunacağı tabir ediliyor.

Honor 100 serisinin çıkış tarihi netleşti

Seri üç modelden oluşacak: Honor 100, Honor 100 Pro ve Honor 100 GT. Duyumcu Digital Chat Station, Honor’un Ekim ayında Honor 100 serisi üzerinde dahili testler yapacağını ve Kasım ayında piyasaya sürüleceğini belirtti. Fakat şimdi bu üç modelin özellikleriyle ilgili kesin bilgiler sızdırılmadı.

Honor ayrıyeten, Magic 6 serisi üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Bu seri Magic 6, Magic 6 Pro ve Magic 6 Ultimate modellerini içerecek ve tüm seride Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti kullanılacak. Magic serisinin lansman tarihi olarak ise Şubat ayının başları Çin’de öngörülüyor.