GTA 6 fragmanı sızdırıldı! İşte video!

GTA 6 fragmanı sızdırıldı! İşte video!

Oyun dünyasının merakla beklenen üretimlerinden biri olan Grand Theft Auto 6 (GTA 6) için oyunun fragmanına odaklandık. Lakin bizler Rockstar Games tarafından duyurulan fragmanın yayın tarihine odaklanmışken, beklenmedik bir gelişme meydana geldi. Oyun severler, 5 Aralık Salı günü saat 17.00’ı heyecanla beklerken, GTA 6 fragmanının sızdırıldığına dair haberler gündeme geldi.

Rockstar Games’in resmi hesaplarından yapılan duyuru, 5 Aralık’ta yayınlanacak olan fragmanın heyecanını arttırmıştı. Lakin, @Xtremos01 kullanıcı ismini taşıyan bir X hesabı tarafından paylaşılan bir görüntü, GTA 6 fragmanını öne çıkardı. Görüntünün gerçek olup olmadığı konusunda ise elbette ki net bir bilgimiz yok.

GTA 6 fragmanı sızdırıldı! İşte video!

Söz konusu görüntü, GTA 6 hakkında heyecan verici ayrıntıları içeriyor. Kimi kullanıcılar bu görüntünün gerçek bir fragman olduğunu savunurken, kimileri bunun uydurma bir fragman olduğunu söylüyor. Lakin her ne olursa olsun en azından şimdilik bu görüntü toplumsal medyada gündem olmuş vaziyette ve milyonlarca kullanıcı tarafından seyrediliyor.

Rockstar Games tarafından ise elbette ki rastgele bir açıklama yapılmış değil. İşin doğruluğunu anlamak için tek yapmamız gereken şey ise 5 Aralık saat 17.00’ı beklemek. Ayrıyeten fragman haricinde oyunun çıkış tarihini de birinci sefer duyabiliriz. Bu da 5 Aralık‘ı beklemek için heyecanlandığımız bir öteki mevzu.