Game Pass'e gelecek olan yeni oyunlar muhakkak oldu!

Game Pass’e gelecek olan yeni oyunlar muhakkak oldu!

Kasım ayının geri kalan kısmı, Xbox Game Pass aboneleri için heyecan verici bir periyoda işaret ediyor. Microsoft’un tanınan oyun abonelik servisi, kütüphanesine ekleyeceği dört yeni oyun ve tıpkı vakitte birtakım oyunları kaldırarak kullanıcılarına farklı bir tecrübe sunacak. Yapılan duyuruya nazaran, Game Pass’e eklenen oyunlar ortasında dikkat çeken başlıklar bulunuyor.

Öncelikle, piyasa pahası 202,50 TL olan Coral Island, bu ay içerisinde Game Pass kütüphanesine katılacak. Oyunun savlı özellikleri ve eşsiz oynanış dinamikleri, abonelerin bu tecrübesi kaçırmaması için bir sebep olabilir. Ayrıyeten, olağanda 444 TL’ye satılan Dune: Spice Wars ve 379 TL kıymetindeki Rollerdrome da Game Pass‘e eklenen oyunlar ortasında yer alacak, bu da abonelerin geniş bir oyun yelpazesiyle tanışmalarına imkan tanıyacak.

Game Pass’e gelecek olan yeni oyunlar aşikâr oldu!

Bir öbür dikkat çeken isim ise Persona 5 Tactica. Oyunseverlerin uzun müddettir beklediği bu başlığın Game Pass’e eklenmesi, RPG tutkunlarını sevindirecek üzere görünüyor. Persona serisinin evvelki başarılarından esinlenen bu taktiksel oyun, abonelerin strateji ve öykü dolu bir tecrübe yaşamalarına imkan tanıyacak.

Ancak, yeni oyunların eklenmesiyle birlikte, Game Pass kütüphanesinden kimi oyunlar da çıkacak. 30 Kasım itibariyle Anvil, Battlefield 1943, Battlefield: Bad Company, Battlefield: Bad Company 2, Disc Room, Eastward ve Grid, Game Pass hizmetinden kaldırılacak. Bu oyunların yerine eklenen yeni başlıklar, abonelerin daima olarak taze ve çeşitli içeriklere erişmelerini sağlayacak.