DreameBot D10s Robot süpürge ve paspas

DreameBot D10s Robot süpürge ve paspas

Hassas bir tampona sahip olan D10s tespit ettiği objelerden ustalıkla kaçınırken, meskende tesirli bir formda dolaşmaya ve temizlemeye devam ediyor. Ayrıyeten, Siri, Alexa ve Google Asistan üzere akıllı asistanlarla entegrasyonu, sesli komutlarla robotunuzu yönetmenizi sağlıyor. 

Çok istikametli konut temizliği

DreameBot D10s, sahip olduğu çok taraflı, kılsız kauçuk fırça halının derinliklerine inerek alttaki tozları silker, sert tabanlardaki kiri alır ve saçların dolaşmasını önleyerek konutunuza kapsamlı bir paklık sağlıyor. 5.000 Pa güçlü emiş özelliği sayesinde, işten geldiğinizde daha pak bir mesken ile karşılaşmanızı sağlıyor.

Haritalar, dolaşır, temizler.

D10s, LDS haritalama özelliği ile, konutunuzun planını öğreniyor, paklık güzergahını planlıyor ve temizliyor. D10s’e eklenen hassas bir tampon sayesinde robotunuz, meskeninizde tesirli ve verimli bir biçimde gezinirken mahzurları inançlı bir formda aşabiliyor.


Konutunuzda tam temizlik

D10s, 5.200 mAH bataryası ile 280 dakikaya kadar uçtan uca, kesintisiz bir paklık imkanı sunarken, şarjı azaldığında, şarj istasyonuna geri dönerek kendisini şar ediyor. Şarjı tamamlanınca, paklığa kaldığı yerden devam ediyor.

Akışı denetim edin

Zeminlerinizin kir durumuna nazaran, paspas yaparken hangi su akış seviyisini kullanmak isterseniz, bunu üç seçenek ortasından belirleyebiliyorsunuz. Daha tesirli bir paklık için istediğiniz paklık düzeyini kendiniz, su akışını denetim ederek sağlayabiliyorsunuz.

D10s, kısaca 5.000 Pa emiş gücü ve 5.200 mAh batarya kapasitesini navigasyon ve paspaslama özelliği ile birleştiren güçlü bir robot süpürge olarak dikkat çekiyor.

11,299 TL liste satış fiyatı bulunan Dreame D10s, kampanyalı satış fiyatı ile Mediamark’ta  8,849 TL’den satışa sunuluyor. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_dreame-d10s-moplu-robot-s%C3%BCp%C3%BCrge-beyaz-1230393.html?waw_keyword=D10s


DreameBot D10s Teknik Özellikler

Emiş gücü 5.000 Pa

Çalışma süresi  280 dakika (Sessiz modda süpürme ve paspas)

Batarya Kapasitesi 5,200 mAh

Toz Haznesi 570L

Su tankı kapasitesi 235 mL
Ses Seviyesi 60 dB
Tartı 3.6 kg.

dreame hakkında

2017 yılında kurulan Dreame Technology, teknoloji aracılığıyla hayatları güçlendirme vizyonuyla akıllı konut paklık aygıtlarına odaklanan yenilikçi bir tüketici eserleri şirketidir. Dreame Technology’i Facebook, Instagram ve Twitter’da takip edebilir, daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.