Dreame R10 Pro Kablosuz Dikey Süpürge

Dreame R10 Pro Kablosuz Dikey Süpürge

R10 Pro, kablosuz güçlü bir paklık sunuyor. 150 AW emiş gücü, sızdırmaz toz filtreleme, değiştirilebilir çoklu yüzey başlığı, yumuşak fırçalı başlığı ve aksesuarları ile paklığı kolaylaştırıyor. Motorize küçük fırçası, hafif tasarımı ve güçlü bataryası ile mobilya üzerinde kalan hayvan tüylerini dahi çarçabuk temizleyebilirsiniz. Köşelerde sıkışmış tozları me kırıntıları 65 dakikaya varan kesintisiz bir temizlikle ortadan kaldırabilirsiniz.

LED optik teknolojisi bilinmeyen köşeleri aydınlatıyor

R10 Pro, sahip olduğu parlak LED ışıklar sayesinde en karanlık noktalarda kalmış tozları ve kirleri temizlemenize imkan tanıyor. Ön tafafta yer alan çif LED ışık, tüm paklık yüzeyini aydınlatarak, rastgele bir toz zerresini, en ufak kırıntıyı ve en ince hayvan kılını dahi gözden kaçırmanızı engelliyor.
Her yüzeyde temizlik
Çok yüzey başlığının temizleme gücü, halı ve tabanlarda eksiksiz sonuçlar almanızı sağlıyor. Değiştirilebilir, yumuşak rulo fırça ise sert yerlerdeki kiri, tozu ve hatta saçları temizleyecek biçimde ayarlanabilir. R10 Pro ile gelen fırça seçenekleri, köşe bucak paklık yapmanızı daha da kolaylaştırıyor.

Geniş aksesuar seçeneği, geniş paklık olanağı
R10 Pro ile gelen geniş aksesuar kadrosu ile konutunuzu etraflıca temizlemek daha kolay bir hale geliyor. Ulaşılması sıkıntı yerleri temizlemek için bükülebilir, ince aralık başlığını kullanabilir, bilgisayar klavyeniz için geniş başlığı kullanabilir motorlu küçük fırça ile döşemelerinizi, halınızı ve yatağınızı temizleyebilirsiniz.

Sürekli temizlik

R10 Pro, size kesintisiz paklık imkanı sunmak için tasarlanmış, bağımsız motoru ile 150 AW (20kPa) emiş gücü sunabilen kablosuz bir dikey süpürge. Tasarımı sayesinde, paklık yaptığınız müddet boyunca, emiş gücü bataryanın ısınmasından, toz emiş kanallarının tıkanmasından etkilenmeden tıpkı emiş gücü ile paklık yapmanıza imkan tanır.

Kısaca, değiştirilebilir çok maksatlı yüzey fırçası, motorlu küçük fırçası ve yumuşak başlı rulo fırçası ile çeşitli paklık imkanları sunan R10 Pro, LED optik teknolojisi, 150 AW emiş gücü ve Anti-Tangle fırça teknolojisi ile ön plana çıkıyor.
Cihaz, uzatma çubuğu, esnek ince aralık başlığı, duvara monte ekipmanları ile birlikte satışa sunuluyor.

Dreame R10 Pro, 30 Kasım tarihine kadar Hepsiburada’da 9.999 TL kampanyalı satış fiyatı ile satışa sunuluyor.  https://bit.ly/46TX1PZ

R10 Pro Teknik Özellikler

Nominal Güç: 425 W

Emiş Gücü: 150AW

Emiş Basıncı: 20kPa

Pil Kapasitesi: 7 x 3,000mAh

Maksimum Çalışma Mühleti: 65 dakika

Ağırlık: 1.65 kg

Şarj Müddeti: Yaklaşık 4 saat

Toz Haznesi Kapasitesi: 0.6 L