DreamBot D9 Max! Büyük meskenler için Robot Süpürge ve Paspas

DreamBot D9 Max! Büyük meskenler için Robot Süpürge ve Paspas

Köşe bucaktaki tüyleri ve kirleri kolaylıkla toplayan güçlü süpürme sağlayan D9 Max, antibakteriyel bez teknolojisi ile paspas işlevini da güçlü süpürgesi ile birleştiriyor.

4.000 Pa emiş gücü

D9 Max, konutunuzdaki tüyleri ve kirleri kolaylıkla süpürebilmek için yüksek emiş gücü ile donatılmış durumda. Paklık gereksinimleriniz doğrultusunda, dört emiş gücü ortasında geçiş yapabilmenize imkan sağlayan DreameBot D9 Max, Nidec tarafından üretilmiş fırçasız motor ve özel tasarım hava kanalı sayesinde daha güçlü bir emiş sağlıyor ve emdiği kiri, tozu direkt içerisine alıyor.

Hassas LİDAR Navigasyon

DreameBot D9 Max, paklık öncesinde, kendinizin düzenleyebileceği bir harita oluşturur ve paklık için en efektif güzergahı belirler. Duvardan duvara, pinpon topu üzere bir paklık anlayışı yerine metodolojik bir paklık anlayışını uygular. Halılar ve sert yerleri birbirinden ayırabilen D9 Max, halıyı anında algılayıp reaksiyon verir ve emiş gücünü artırmayı seçerek halınız için en güçlü paklık ayarına otomatik geçer.
20 mm yükseklikteki pürüzlerle karşılaştığında bile paklığa devam etme özelliğine sahip D9 Max’ta, merdiven sensörleri sayesinde, çok katlı konutlarda düşmeden yoluna devam eder.

Tek şarjda 250 metrekare

Dreame D9 Max, 5.200 mAh kapasiteye sahip bataryası sayesinde, tek bir şarjda 250 metrekareye varan alanları temizleyebilir. Pil kapasitesi niyet, otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner, kendisini şarj eder ve paklığa bıraktığı yerden devam eder.

Tek robot, ikili temizlik

Dreame D9 Max, hem süpürme hem paspas özellikleri ile tozu, kırıntıları ve döküntüleri süpürürken, seçtiğiniz düzeydeki su akışı ile tesirli paspas da yapar. 270 ml kapasiteli su tankı ile mikrofiber özellikli paspas bezindeki nemi ebediyen koruma edebilirken, size üç farkıl su akış düzeyinden istediğinizi seçebilmenize imkan tanıyor.

Akıllı konut aygıtları ile entegrasyona sahip D9 Max’a konutu istediğiniz vakit temizlemeye başlamasını söyleyebilirsiniz. Kısaca, Dreame D9 Max, süpürge ve paspas kombo özelliği, LİDAR navigasyon, 5.200 mAh batarya ve 4.000 Pa emiş gücü ile dikkat çekiyor.

Dreame D9 Max, Mediamark’ta 10,999 TL liste fiyatı yerine 7,449 TL fiyatla satışa sunuluyor. Dilerseniz buraya tıklayarak satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

DreamBot D9 Max
Teknik Özellikler

Yük 3,67 kg
Batarya kapasitesi 5.200 mAh
Toz haznesi 570 mL
Emiş gücü 4.000 Pa
Pürüz atlama 20 mm
Ses düzeyi 62,8 dB
Çalışma süresi  210 dakika (Sessiz modda süpürme ve paspas)
                          150 dakika (Standart modda süpürme ve paspas)

dreame hakkında

2017 yılında kurulan Dreame Technology, teknoloji aracılığıyla hayatları güçlendirme vizyonuyla akıllı mesken paklık aygıtlarına odaklanan yenilikçi bir tüketici eserleri şirketidir. Dreame Technology’i Facebook, Instagram ve Twitter’da takip edebilir, daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.dreametech.com