Cyberpunk 2077’ye efsane bir güncelleme geliyor!

Cyberpunk 2077’ye efsane bir güncelleme geliyor!

Cyberpunk 2077, birinci çıktığında epeyce sıkıntılı bir üretimdi. Lakin oyun, geliştirici CD Projekt Red tarafından yapılan inanılmaz çalışmalarla güzelleştirilmeye devam ediyor. Oyun severleri heyecanlandıracak olan son haber, 5 Aralık tarihinde çıkarılacak olan 2.1 güncellemesiyle birlikte Cyberpunk 2077’ye “metro” özelliğinin getirileceği istikametinde.

Güncelleme ile birlikte Night City içinde kullanılabilecek olan metro, oyunculara mevcut süratli seyahat seçeneklerine farklı bir alternatif sunacak. Bu yenilikle birlikte, kent içinde daha süratli ve etkileyici bir ulaşım tecrübesi yaşanması bekleniyor. Metro sistemi, oyun içindeki atmosferi zenginleştirerek oyunculara farklı bir bakış açısı sunacak ve Night City’nin derinliklerine ulaşma imkanı tanıyacak.

Cyberpunk 2077’ye efsane bir özellik geliyor!

2.1 güncellemesi yalnızca metro sistemi ile hudutlu kalmayacak. Oyuncular, araç dışındayken radyo dinleme imkanına kavuşacak, araç takip sahnelerini tekrar tekrar izleyebilecek ve bir dizi öteki güzelleştirmelerle kusur tahlilleri gerçekleştirilecek. Bu, Cyberpunk 2077 oyununu daha akıcı ve tatmin edici hale getirmeyi amaçlayan CD Projekt Red’in bir öbür adımı olarak dikkat çekiyor.

Geçmişteki problemlere karşın Cyberpunk 2077, geliştiricinin kararlılıkla üzerinde çalıştığı güncellemelerle oyunculara daha güzel bir tecrübe sunma maksadını sürdürüyor. 2.1 güncellemesiyle gelen yenilikler, oyun severlerin Cyberpunk 2077’yi tekrar keşfetmeleri ve bu büyülü dünyada daha fazla vakit geçirmeleri için bir neden olarak öne çıkıyor.