BYD'den bile ucuza satılan Jeep Avenger Türkiye stokları başladığı üzere bitti!

BYD’den bile ucuza satılan Jeep Avenger Türkiye stokları başladığı üzere bitti!

Jeep, elektrikli araba pazarına güçlü bir giriş yaparak Avenger modelini Türkiye pazarına sunmuştu. Geçtiğimiz ayın akabinde elde edilen birinci bilgilere nazaran, Jeep Avenger, Türkiye’deki satış performansıyla dikkat çekiyor. 2023 yılına ilişkin stoklarının tamamını tüketen Jeep Avenger, şık tasarımı, yüksek performansı ve rekabetçi fiyatıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Avenger, 115 kW güç üretebilen elektrik motoru ve tam otomatik şanzımanıyla şoförlere savlı bir sürüş tecrübesi sunuyor. Kent içi ve kent dışı kullanım için ülkü olan araç, etraf dostu özellikleriyle de öne çıkıyor. Elektrikli araç teknolojisindeki gelişmeleri bir ortaya getiren Jeep Avenger, sıfır emisyon ve sessiz sürüş avantajlarıyla çevresel şuuru ön plana çıkarıyor. Modelin kent içerisindeki menzil aralığı ise fabrika datalarına nazaran 400 km.

Peynir ekmek üzere gitti! Jeep Avenger Türkiye stokları başladığı üzere bitti!

Jeep Avenger’in başarılı satış grafiği, yalnızca performansıyla değil, tıpkı vakitte sunduğu donanım özellikleri ve kaliteli materyalleriyle de ilgi çekiyor. Aracın iç yerinde kullanılan gereçlerin kalitesi ve ergonomik tasarımı, şoför ve yolculara konforlu bir sürüş tecrübesi sunuyor.

Jeep Avenger, 1.563.750 TL’lik rekabetçi fiyatıyla da dikkat çekiyor. Elektrikli araç segmentinde kaliteli bir seçenek sunan Jeep, bu fiyat siyasetiyle da kullanıcılarına cazip bir alternatif sunuyor. Türkiye’deki elektrikli araç pazarında kıymetli bir oyuncu haline gelen Jeep Avenger, yalnızca performansıyla değil, tıpkı vakitte rekabetçi fiyatıyla da öne çıkarak dikkatleri üzerine çekiyor.